Latvijas sportisti Stelpē, Eiropas Čempionāta NE zonas sacensībās motokrosā, EMX65 klasē aizņem visu pjedestālu un EMX85 klasē 3.vietu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9./10.jūlijā, Stelpē „Pīlādžu mototrasē” norisinājās Eiropas Čempionāta Austrumeiropas zonas sacensības motokrosā EMX 65, EMX85 klasēs, kur savu dalību bija pieteikuši 58 sportisti no 7 dalībasvalstīm, tai skaitā 19 Latvijas sportisti.

Ļoti veiksmīga nedēļas nogale Stelpē izvērtās Latvijas sportistiem, kur EMX 65 klasē Edvards Bidzāns savu līderpozīciju vēl vairāk nostiprināja un  līdzšinējām piecām uzvarām sešos braucienos, Eiropas Čempionāta NE zonas posmos,  pievienoja vēl divas uzvaras izcīnot  pārliecinošu 1.vietu gan Stelpē, gan sezonas kopvērtējumā.

2.vietu izcīnīja Kārlis Alberts Reišulis (Latvija), 3.vietu Aleksis Āraids (Latvija). Ātrāko desmitniekā ierindojās Jānis Kubliņš (5.vieta), Kirils Maslovs (6.vieta) un Roberts Lūsis (10.vieta).

EMX 85 klasē par uzvarētāju kļuva Meico Vettik no Igaunijas, 2.vieta Maksim Kraev no Krievijas, bet 3.vietā latvietis Kristiāns Freimanis. Labāko desmitniekā ierindojās arī Patriks Uzuls, izcīnot augsto 4.vietu, 7.vietā Mairis Pumpurs, 8.vietā Kristers Krists Sūna.

Paralēli Eiropas Čempionātam norisinājās ilggadējais BMA Austrumeiropas Čempionāts MX 50, MX Dāmas, MX Veterāni un MX Seniori klasēs, kā arī Vecumnieku novada kauss MX Amatieri, MX2 un MX Open klasēs.

MX 50 klasē uzvarēja Ričards Alens Galciņš, 2.vietā Tomass Šaicāns, bet 3.vietā Nikita Bortoshevich.

MX Dāmas: 1.vieta Lubov Lentyeva (Krievija), 2.vieta Anna Stecjuka (Latvija), 3.vieta Anna Lankovska (Latvija).

MX Veterāni:  1.vieta Mareks Lavrovs, 2.vieta Raivis Krastiņš, 3.vieta Intars Janbergs.

MX Seniori: 1.vieta Arunas Ramanauauskas (Lietuva), 2.vieta Egidijus Maciunas (Lietuva), 3.vieta Māris Feldmanis (Latvija).

MX Amatieri:  1.vietā Jurģis Žukas, 2.vietā Kārlis Bitītis, 3.vietā Mārtiņš Egle.

MX2: 1.vieta Nerimantas Jucius (Lietuva), 2.vieta Elgars Jonass (Latvija), Pēteris Jaundžeikars (Latvija).

MX Open: 1.vieta Kristers Drevinskis (Latvija), Domantas Jazdauskas  (Latvija).

Jau mēneša beigās 30./31.jūlijā šīs vasaras grandiozākais blakusvāģu un kvadraciklu pasākums Latvijā! Latvijas Garnd Prix Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem. Emocijām un spilgtiem notikumiem bagāta nedēļas nogale ik vienam sportistam, līdzjutējam un skatītājam!

„Pīlādžu mototrasē” Pasaules Čempionāts tiks organizēts jau otro gadu pēc kārtas. Sacensībām dalību pieteikuši gandrīz 60 stiprākās pasaules blakusvāģu ekipāžas, un vairāk kā 25 kvadru braucēji, to starpā, pirmo reizi Latvijas vēsturē, Eiropas Čempionātā startēs dāma- Monta Dišlere Kirilko. Lielais sportistu skaits nodrošina sīvu cīņu jau sestdienā, lai kvalificētos finālbraucieniem svētdien.

Faniem un līdzjutējiem šīs būs neaizmirstamas brīvdienas fantastiski skaistā trasē ar spraigiem kvalifikācijas un finālbraucieniem. Sestdienas vakarā paradzēta nakts balle ar dzīvo mūziku un DJ Ziggy kā arī grandiozu uguņošanu.

Biļetes biļešu servisa kasēs.

10.07.2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta