Sidecar Kings Retro Motokross 21.maijā

 Sporta un Atpūtas Parkā „Pīlādžu mototrase” šī gada motokrosa sacensību sezonu sākam jau 21.maijā, kad norisināsies Sidecar Kings Kauss Retro motokrosā, kurā piedalīsies sportisti no Latvijas, Baltijas un Austrumeiropas.

 

Sidecar Kings Kauss Retro motokrosā norisināsies 17 klasēs: b/v Pro, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Vēsture, b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v Dāmas, b/v Juniori, Kvadri Open, Kvadri 35+, Kvadri100, Kvadri200,Kvadri200b,  MX Seniori, MX Veterāni, MX Retro, MX Open, MX Dāmas.

Otro reizi trases pastāvēšanas vēsturē sacensībās būs vērojama Latvijas Motosporta Federācijas Kausa izcīņa Zelta Mopēdā kā arī Vecumnieku novada kausa izcīņa zālespļāvējiem.

Sacensībām tiek aicināts piedalīties ikviens sportists vai sportiste! Ja arī tomēr  nav pieejams motocikls un tomēr ir vēlme mēroties spēkiem trasē iespējams piedalīties Zālespļāvēju sacensībās un pierādīt uz ko tieši Jūsu zālespļāvējs ir spējīgs.

Ja arī neesi no lielākajiem motokrosa faniem, brauc un izbaudi motokrosa gaisotni, atpūties ar  ģimeni pie ezera, parkā vai meža kafejnīcā!

Šajā sezonā Pīlādžu mototrasē gaidāmas vēl divas motokrosa sacensības. Latvijas Grand Prix FIM Pasaules Čempionāts blaukusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem, kurš norisināsies 12./13. augustā, paralēli BMA Austrumeiropas Čempionāts b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Veterāniem, b/v Senioriem, kā arī 8./9.jūlijā, pirmo reizi Baltijā, Eiropas Čempionāts motokrosā Dāmām un  Eiropas Čempionāta NE Zona EMX65, EMX85, kur paralēli startēs BMA Austrumeiropas Čempionāts: MX50 klasē.

 

Uz tikšanos pavisam drīz Sporta un Atpūtas parks  „Pīlādžu mototrase”.

 

31.03.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta