Šodien kļūs zināmi Latvijas čempioni kvadru un blakusvāģu motokrosā

Šajā nedēļas nogalē Madonas moto trasē "Smeceres Sils" norisināsies motokrosa sacensības. Sestdien, 30. septembrī, tiks noskaidroti Latvijas čempioni blakusvāģu un kvadriciklu klasēs. Svētdien, 1. oktobrī tiks aizvadīts Latvijas Kausa finālposms, kur solo motociklu klasēs tiks noskaidroti gan posma, gan sezonas līderi.

Sestdien, 29. septembrī, tiksies Latvijas un kaimiņvalstu sportisti, tajā skaitā arī pasaules elites ekipāža - Jānis Daideris un Kaspars Stupelis. Kvadriciklu klasēs līdzi varēs just šā brīža Baltijas ātrāko sportistu sniegumam. Finālposms būs izšķirošs daudziem sportistiem.

Blakusvāģu klasē šobrīd līderi ir M. Rupeiks/K. Liepiņš ar 223 punktiem, seko igauņi R.Riim/M.Lina, bet trešajā vietā D. Gorbenko/ A.Linters - Didzis pirmo sezonu no solo motokrosa spēkojas blakusvāģu klasē. J.Daiders/K.Stupelis atrodas ceturtajā vietā, jo vairākus posmus nav varējuši piedalīties, dēļ tā, ka pārklājas sacensības.

Latvijas Junioru čempionātā kvadriciklu klasē nepārspēt vairs Lauri Eizānu, kas jau šobrīd otrajai vietai priekšā ar 50 punktiem - Joosep Eesmae, bet trešais Atis Breds. Arī Latvijas Kausa Q Hobby klasē ir pārliecinošs līderis - Dāvis Ciršs ar 272 punktiem, otrajā vietā Kristaps Adrickis ar 185 punktiem, bet puišiem seko dāma - Undīne Ulmane ar 177 punktiem.

Q PRO klasē Latvijas čempionātā, Kristapam Veinbergam ir iespēja atgūt titulu Latvijai, jo čempionāta līderis Kevin Saar nepiedalīsies, dēļ traumas, savukārt trešajā vietā šobrīd ir Priit Jarvloo.

Latvijas Kausa ieskaitē solo klasēm saglabājas intriga un par sezonas kopvērtējuma pjedestālu cīnās Mārtiņš Marķitāns, Ričards Birģelis, Krišjānis Celms un arī Andris Jonaitis ar Agri Jauntēvu - ļoti līdzīgs punktu skaits visiem braucējiem. MX35+ klasē pārliecinošs līderis ir leģendārais Raimonds Baltgalvis, kam seko pat četri pilot ar līdzīgiem sezonas kopvērtējuma punktiem. A25+ klasē arī iespējama intriga, ja vien kāds no šā brīža līderiem, neierodas sacensībās - līderis ir Rinalds Herings, bet otrās vietas ieguvējs atpaliek vien par 3 punktiem - Krists Zicmanis, savukārt Jurģis Žukas no otrās vietas atpaliek tikai par vienu punktu.

"Gaidāmas spraigas un interesantas cīņas starp sportistiem divu dienu garumā, tiks noskaidroti sezinas līderi gan blakusvāģu, gan kvadriciklu, gan solo motociklu klasēs. Kā arī neaizmirsīsim Nāciju Kausam, kur šosezon Latvijas izlasi pārstāv Toms Macuks, Kārlis Sabulis un Kristers Drevinskis. Sekosim puišu panākumiem līdzi un atbalstīsim tos," atklāj finālposmu organizators Agris Lungevičs.

Šodienas cīņas Madonā jau sākušās, bet svētdien sacīkšu sākums no plkst. 9:30

Ieejas maksa uz vienu dienu - 5 EUR, savukārt, iegādājoties biļeti uz divām dienām, 7 EUR. Pensionāriem un bērniem līdz 18.g.v. - 3EUR diena, bet uz divām dienām 5EUR, auto stāvvieta 3 EUR diena.

 

(c)autoeuro..lv

30.09.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta