Stupelis atkal startēs kopā ar pasaules čempionu Baksu

Blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis nākamajā pasaules čempionāta sezonā atkal apvienosies ar holandiešu braucēju Etjēnu Baksu, kurš šogad izcīnīja pasaules čempiona titulu. Tikmēr Jānis Daiders nolēmis pasaules čempionātā vairs nestartēt.

Šosezon Kaspars Stupelis brauca kopā ar Jāni Daideru, kopīgiem spēkiem izcīnot sesto vietu, kamēr Etjēns Bakss kopā ar Nikolā Musē izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā. Jau pirms kāda laika kļuva zināms, ka nākamgad Bakss kopā ar Musē nestartēs, jo abi dzīvo tālu viens no otra, līdz ar to, pēc sportista vārdiem, esot problemātiski sastrādāties.

Bakss par apvienošanos ar Stupeli pavēstījis portālam "motocrossplanet.nl", sakot, ka nākamā gada mērķis ir izcīnīt titulu: "Es zinu, uz ko Kaspars ir spējīgs, startējot kopā ar mani, tāpēc esmu drošs, ka kopīgiem spēkiem varēsim cīnīties par pasaules čempionu titulu."

Šobrīd Baksa kontā ir divi čempiona kausi. Pirmo reizi viņš triumfēja 2015. gadā, braucot kopā ar Stupeli, kamēr otro reizi uzvarēja šogad kopā ar Musē. Stupelis savā karjerā par pasaules čempionu kļuvis trīsreiz, divus titulus iegūstot kopā ar leģendāro holandieti Danielu Vilemsenu 2003. un 2004. gadā.

Pēc veiksmīgās 2015. gada sezonas Bakss un Stupelis sadarbību šķīra. 2016. gadā Etjēns brauca kopā ar savu brāli Robiju Baksu, taču pēc vienas sezonas viņi izlēma neturpināt sadarbību. Tikmēr Stupelis 2016. gadā bija nolēmis braukt kopā ar Benu Adrijensenu, taču guva smagu kājas traumu, kas sezonasi faktiski pārvilka strīpu.

Jāpiemin, ka pirms titula izcīnīšanas trīs reizes Bakss un Stupelis kopīgi kļuva par pasaules vicečempioniem.

(c)autoeuro.lv

10.11.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta