„Pīlādžu mototrasē” 12.jūnijā Sidecar Kings Baltijas Kauss Retro motokrosā

Sporta un Atpūtas Parkā „Pīlādžu mototrase” šī gada motokrosa sacensību sezonu sākam jau 12.jūnijā, kad norisināsies Sidecar Kings Baltijas Kauss Retro motokrosā, kurā piedalīsies sportisti no Latvijas, Baltijas un Austrumeiropas.

 

Sidecar Kings Baltijas Kauss Retro motokrosā norisināsies 16 klasēs: b/v Pro, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Vēsture, b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v Dāmas, b/v Juniori, Kvadri Open, Kvadri 35+, Kvadri100, Kvadri200, MX Seniori, MX Veterāni, MX Retro, MX Open, MX Dāmas.

 

Pirmo reizi trases pastāvēšanas vēsturē sacensībās būs vērojama Latvijas Motosporta Federācijas Kausa izcīņa Zelta Mopēdā kā arī Vecumnieku novada kausa izcīņa zālespļāvējiem.

 

Sacensībās tiek aizcināts piedalīties ikviens sportists vai sportiste! Ja arī tomēr  nav pieejams motocikls un tomēr ir vēlme mēroties spēkiem trasē iespējams piedalīties Zālespļāvēju sacensībās un pierādīt uz ko tieši Jūsu zālespļāvējs ir spējīgs.

 

Sacensību nolikumi un dienaskārtība pieejami šeit: Nolikumi

 

Aicinām uz sacensībām ikvienu fanu, līdzjutēju vai skatītāju, jo tieši šajās sacensībās12. jūnijā būs iespēja laimēt trīs ielūgumus uz Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionātu blakusvāģiem un Eiropas Čempionātu Kvadriem jau 30./31.jūlijā.

 

Ja arī neesi no lielākajiem motokrosa faniem, brauc un izbaudi motokrosa gaisotni, atpūties ar  ģimeni pie ezera, parkā vai meža kafeinīcā!

 

Šajā sezonā Pīlādžu mototrasē jūlijā gaidāmas vēl divas motokrosa sacensības. No tām Latvijā vienīgais  šīs vasarsa Latvijas Grand Prix FIM Pasaules Čempionāts blaukusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem, kurš norisināsies 30./31. jūlijā, paralēli BMA Austrumeiropas Čempionāts b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Veterāniem, b/v Senioriem, kā arī 9./10.jūlijā Eiropas Čempionāta Austrumeiropas Zona EMX65, EMX85, kur paralēli startēs BMA Austrumeiropas Čempionāts: MX50, MX Dāmas, MX Seniori, MX Veterāni un Vecumnieku novada Kauss MX2 un MX Open klasēs.

 

Ieejas biļetes

 

Uz tikšanos pavisam drīz Sporta un Atpūtas parks  „Pīlādžu mototrase”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.05.2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta