PASĀKUMI

 

Mūzikas Festivāls "Pīlādzis" ir augsta līmeņa, starptautisks, ilgtermiņa Rok un Pop un aktuālās mūzikas projekts, kurš uzsākts 2010.gadā. 

Festivālu atzinīgi novērtējuši mūziķi, skatuvju, gaismu un skaņu speciālisti un apmeklētāji. 

 

Festivāls "Pīlādzis 2012"

 

     Festivāls norisinājās no 29.-30.jūnijam. Festivālā Pīlādzis dzirdējām Latvijā un Baltijā labi zināmus māksliniekus kopā vairāk kā 40 grupasGACHO, Goran Gora, Astro'n'out, Satellites LV, Louie Fontaine & Starlight Searchers, Double Faced Eels, The Sound Poets, HMP?, Age Of Stones, IndyGo, Crowd, Transleiteris, Oranžās Brīvdienas, The Violence Of Silence, DJ Dudd & Alekss ZZ, All Day Long, Momend, Gapoljeri, AK69, The Velvet Supernova, Lie Lie Sister, The Next Ones, Art Of Keeping Secrets, Karmafree, GhettoZloba, Zenith, The Aperatif, The Solid, Anita Intaite ar grupu, CanZone, Crow Mother, Perfect Error, Golden Rivet, Double Blast Heroes, Black Apple Market, DayDream, Pyro Trees, Klibs taurenis u.c.

 

     Par Festivāla atmosfēru rūpējās DJ [Ex] da Bass. Radio SWH DJ Artis Dvarionas,kā arī viens no pieprasītākajiem DJ Turcijā DJ Seresir un daudzi citi. 

 

     Festivāla lielās skatuves apskaņoja kompānija KM un apgaismos NA, savukārt par telti rūpējās kompānija IMI2.

 

 

 

 

 

 

 

 

Festivāls "Pīlādzis 2011"

 

     Festivāls notika 2011.gada 29.-30.jūlijā. Festivāls norisinājās uz trijām skatuvēm, lai varētu dažādot programmu un iepriecināt klausītājus ar daudzveidību. Festivālā 2011 uzstājās Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Satellites LV, Musiqq, Re:public, The Hobos, Double Faced Eels, HMP?, Age Of Stones, The Sound Poets, Ēnas, All Day Long, IndyGo, Sia Radikal, Momend, Catus Catus, Eskimo, Smagie Ķēē, Ar Basām Kājām, The Sunburns, Lie Lie Sister, Art Of Keeping Secrets, Seat Free, The Afternoon, The Highway, Blizzard, Pasteidzies, B-Sea, Surfers, Agnia, The Next Ones, Last Train, Gapoljeri, Worldwide, Powergy, Wildborn, Wake NC, Camillas, Blacksmith, Sacramental, Kiss Of The Dolls, Canzone, The Solid, Predict, SMiND, The Factor, Otherway, The Pictures un DJ Egons Reiters no Radio 101. 

 

     Ar Festivālu "Pīlādzis" tiek veicināta starptautiska sadarbība, jo festivālā piedalās ne tikai Latvijas mūziķi, bet arī no kaimiņvalstīm- Lietuvas-Colours Of Bubbles, no Igaunijas- Junk Riot un Kosmofon, kā arī DJ no Portugāles ZinhO The EarthquakE. 

 

     Visu grupu uzstāšanās uz Pļavas skatuves tika filmētas un translētas LNT Mūzikas kanālā.

 

 

Festivāls "Pīlādzis 2010"

 

   Festivāls notika 2010.gada 13.-14. augustā. Festivāla pirmajā gadā tika uzcelta stacionāra Pļavas skatuve, kur uzstājās gan jaunas mazpazīstamas grupas, gan arī -The Wow, Ēnas, Double Faced Eels, Pienvedēja Piedzīvojumi, Linga, Wild, Full Out Of Control, Laime Pilnīga, Pērkons, Triānas Parks, Inokentijs Mārpls, Goran Gora, Agnia&Automatic Eye no Somijas, kā arī DJ Toms Grēviņš un Artis Volfs.

 

     Mūziķu uzstāšanā pilnā apmērā tika nofilmēta un ir apskatāma www.piladzis.lv un regulāri tika rādīta LNT Mūzikas kanālā.

 

     Apmeklētājiem tika sarūpētas dažādas aktivitātes: Anneles atrakcijas, Neatkarīgais teātris "Kabata" un umka.lv kopīgi veidots projekts- brīvdabas teātra izrāde "Brēmenes Muzikanti", Dirty Deal kinotelts, motokrosa, mototriāla un velotriāla paraugdemonstrējumi, kino telts, sacensības, Surikātu nedradicionālās sporta spēles, atrakcijas un citas izklaides.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta