PILADZU_LOGO.png

Motokrosa svētki Stelpē, Sporta un Atpūtas Parkā “Pīlādžu mototrase” 31.jūlijā, 1.augustā.

31.jūlijā 1.augustā Stelpē norisināsies ilgi gaidītais motokross, kurā divu dienu garumā par pjedestālu cīnīsies vairāk kā 40 klasēs.

   Sestdienā norisināsies Latvijas Junioru Čempionāts motokrosā, Retro kauss, Zelta mopēds un Dāmu kauss motokrosā.

Finālbraucienu sākums 10:30

   Svētdienā norisināsies Latvijas Amatieru Čempionāts motokrosā, kur pie starta stāsies gan solo motocikli, gan blakusvāģu braucēji, gan kvadraciklu braucēji.

Finālbraucienu sākums 9:30

   Sacensības norisināsies visas dienas garumā, tādēļ sacensības vērot var braukt arī pustdienslaikā, jo sacensību dienas nolsēgums ir plānots tikai no 19:00- 20:00.

   Ieejas biļešu cenas pasākumā pieaugušajiem 10,00 EUR, bērniem no 12-16 gadiem 7,00 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam un pirmās grupas invalīdiem bez maksas. Autostāvvieta 3,00 EUR. Darbosies kafeinīca.

Pasākumu varēs apmeklēt personas:

• Kuras ir vakcinētas pret COVID19

• Kuras ir pārslimojušas COVID19 pēdējo sešu mēnešu laikā

• Vai uzrādot negatīvu COVID19 testu

   MOTOKROSU BŪS IESPĒJAMS APMEKLĒT IKVIENAM SKATĪTĀJAM!

COVID19 tests pirms motokrosa.

   Esam panākuši vienošanos, ka sestdien, 31.jūlijā no 10:00 – 13:00, ieejā nr 2. (sekosiet līdzi norādēm) , būs iespēja jebkuram skatītājam, kuram nepieciešams tests, veikt šo pārbaudi bez maksas. (1.variants- siekalu tests, kurš būs derīgs 6 stundas un 2. variants 48 stundu derīgs tests.) Tātad skatītāji, kuri plāno braukt uz sacensībām svētdien, jums jāatbrauc uz Stelpi sestdienā un jāveic tests, kurš būs derīgs 48 stundas vai arī jāveic šis tests kaut kur citur. Skatītājiem, kuri apmeklēs motokrosu tikai sestdienā pietiks ar 6 stundu testu. Šo testu pārbaudi apmaksājam mēs paši, SIA “Pīlādzis”, lai rastu iespēju ik vienam. Šie testi būs nepieciešams no 12 gadu vecuma.

Izmantosim šo iespēju!

   Izbaudīsim šo nedēļas nogali un ar pozitīvu noskaņojumu tiksimies Stelpē “Pīlādžu mototrasē”